Nasza firma powstała jako reakcja na ogólnie zaaprobowany styl życia niezgodny z prawami przyrody, gdzie ludzie

traktują Ziemię w sposób wyłącznie konsumpcyjny, a wręcz zaborczy. Społeczeństwo nie troszczy się o prawa przyszłych pokoleń do życia w warunkach naturalnych, świadomość żywieniowa jest tak niska, iż społeczeństwo zatraca sens życia a w konsekwencji zmierza do samo unicestwienia.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną produktów ekologicznych, nie jest to jedyna forma

działalności naszej firmy. Promujemy również zdrowy styl życia z zachowaniem równowagi biologicznej nie tylko w procesie odżywiania jak również w życiu codziennym. Próbujemy uświadomić społeczeństwu, iż „inwestycja w zdrowie” tj. przyjmowanie leków w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia jest reakcją opóźnioną.

Chcąc cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata trzeba podejmować działania już teraz. Działania winny być podejmowane w sytuacjach codziennych, wybór produktów żywieniowych winien być przeprowadzony w sposób rozsądny i przemyślany, kryterium cenowe nie powinno być jedynym kryterium w procesie wyboru i zakupu produktu.

Jesteśmy dumni z tego, iż Nasi Konsumenci należą do grup elitarnych, są dobrze wyedukowani i posiadają wysoką

świadomość konsumencką. Mogę Państwa zapewnić, że satysfakcja Naszych Klientów jest dla Firmy Biotomix sprawą priorytetową. W naszej ofercie żywności ekologicznej zawarliśmy szereg grup żywieniowych, kosmetyki ekologiczne, posiadamy również karmy żywieniowe BIO dla Zwierząt Firmy Yarrah.

Nasza strona wciąż się rozwija pracujemy nad tym żeby ją modyfikować i usprawniać chcemy również wprowadzać nowe produkty eko. Większość produktów (95%) w naszej ofercie to artykuły BIO lub EKO. Są to wyroby certyfikowane przez jednostki certyfikujące Unii Europejskiej Skal 1301, Krav i innych. Aktualnie w naszej ofercie jest ponad tysiąc produktów certyfikowanych ekologicznie dostępnych w ciągłej sprzedaży. Są to : ziarna zbóż ekologicznych, ryże BIO, ziarna egzotyczne EKO, fasole BIO, wyroby garmażeryjne certyfikowane ekologicznie w słojach, wyroby piekarnicze ekologiczne, także produkty bezglutenowe, makarony bio, zupy gotowe do spożycia w tym wegetariańskie, sosy ekologiczne, musztardy BIO oraz ketchupy ekologiczne, miody , w tym miody Manuka, bakalie eco , cała gama słodkości ekologicznych – w tym ciasta ekologiczne żytnie, czekolady BIO, oraz lizaki dla najmłodszych w tym bezcukrowe BIO, produkty bezcukrowe, niskobiałkowe, wyroby z carobu, masła Carobowe BIO. Posiadamy także napoje i soki owocowe 100% certyfikowane symbolem „EKO”, w tym soki z granatu BIO, ekologiczne soki aloesu, soki z acai EKO, soki z goji ekologiczne, soki z noni, oraz soki z aronii BIO i ekologiczne soki z mangostanu. W stałej sprzedaży posiadamy również oleje roślinne w tym olej lniany Budwigowy , tłuszcz kokosowy, olej amarntusowy, olej z pestek wiśni, czarnuszki i inne. Kolejną grupą produktów to :syropy , musy owocowe, w tym bezcukrowe, mleka ryżowe i sojowe ekologiczne , posiadamy szeroką ofertę makrobiotyczną – oryginalnych japońskich produktów w tym : misa, glony , sosy Tamari, Shoyu, przyprawy i owoce morza w tym wodorosty: Kombu, Wakame , Arame , Spirulina, Nori, Chlorella. Oferta firmy Biotomix zawiera również kawy i herbaty ekologiczne, w tym herbaty japońskie: Kukuicha, Sencha, Bancha, Hoijcha,

herbaty Rooibos w tym herbaty z algomi morskimi. Kawy pochodzą z małych ekologicznych gospodarstw ekologicznych. Współpracujemy z renomowanymi producentami żywności ekologicznej takimi jak : De Rit, Natudis, Davert, Terrasana, Molenaartje, Ekoland, Allos, Yakso, Bionova, Trafo, Tartex, Porto Muinos, Apotheke, Luna e Terra, Medicura, Simol Levelt, Biocaffe, Sad Danków, Ekomakmar, Simpatico i inni . Jak wspomniałem planujemy rozwijać naszą ofertę - wprowadzać nowe produkty w tym produkty naturalne rolnictwa lokalnego dla których stworzymy osobną grupę na naszej stronie.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą i do robienia zakupów w sklepie internetowym. Liczymy na Państwa świadomość. Jeśli macie Państwo pytania czy wątpliwości - zapraszamy do kontaktu z nami – odpowiemy na każde zapytanie.